Hyacinty - Hyacinthus

Hyacinty (Hyacinthus) jsou oblíbené jarní cibuloviny, vyznačující se vzpřímeným kompaktním květenstvím opojné vůně. Sázíme je na podzim, a na jaře se těšíme z jeho krásných květů.Hyacinty jsou plně mrazuvzdorné, pěstujeme je na záhonech, i v nádobách. Vyžadují propustnou půdu, slunné či stíněné stanoviště. Velice krásně působí pokud jsou zasazeny ve skupinkách jednoho druhu. Po odkvětu v červnu je vhodné je ze země vyjmout a na podzim znovu nasázet. Cibule sázíme v září a říjnu do hloubky 12 - 15 cm.

 

Zahájili jsme předprodej cibulek na podzim 2021

Cibulky v předprodeji si již můžete koupit za následujících podmínek:

  • Objednávku můžete vytvořit nyní. Je maximální výběr. Cibulky vám odešleme v září. V optimální dobu k jejich výsadbě.

  • Objednávku kterou nyní uděláte, musíte zaplatit nejpozději do 14 dnů od objednání. V opačném případě bude objednávka po dvou týdnech stornována, a cibulky budou opět nabídnuty do prodeje. Zaplatit je možné platební kartou, nebo online bankovním převodem, hned při vytváření objednávky, nebo později bankovním převodem. Instrukce k platbě bankovním převodem obdržíte na e-mail který jste uvedli při zadávání objednávky.

  • Cibulky v předprodeji nelze objednat na dobírku. Na dobírku si je můžete koupit až na podzim, až budou fyzicky na skladě (pokud nějaké zbydou).

  • Pokud už máte některé cibulky v předprodeji objednané, a chcete si doobjednat další, zvolte dopravu "Doobjednávka". Tato doprava je zdarma, protože vaše doobjednávka bude automaticky přiřazená k vaší první objednávce, a cibulky budou poslány na adresu kterou jste zadali v první objednávce.

Cibulky které si teď objednáte, vám budeme posílat až v září nebo v říjnu (u každé položky je uvedeno zda bude k dispozici v září nebo v říjnu). Je to doba vhodná k výsadbě cibulek. Teď jsou cibulky ještě v zemi na holandských plantážích.

  • Skladem znamená, že cibulky jsou u nás na skladě, a hned je odesíláme

  • Vyprodáno znamená, že cibulky jsou vyprodané, a nelze je objednat.

  • Předobjednávka znamená, že jsme pro vás nakoupili tyto cibulky, ale na skladě je ještě nemáme. Odesílat objednané cibulky vám budeme v září nebo říjnu (podle toho co je u každé položky uvedeno). V době, která je nejvhodnější pro sázení.

 

 

CrystalPalace
138 Kč / balení

Tmavě modrý hyacint.

801
GipsyPrincess
104 Kč / balení

Odrůda Gipsy Princess (Cikánská princezna) má květy banánově žluté barvy a silnou ovocnou vůni. Žlutá barva je u hyacintů unikátní a překrásně ladí například s temně modrými...

771
JanBos1
Hyacint Jan Bos 5 ks
Předobjednávka - odesíláme koncem září (10 balení)
104 Kč / balení

Jaký zářivý hyacint! Nápadné květy jsou jasně růžové s načervenalým nádechem. Silná odrůda s plnými květy, která se pěstuje již od roku 1910 a získala několik ocenění, včetně...

768
Odysseus1
Hyacint Odysseus 5 ks
Předobjednávka - odesíláme koncem září (1 balení)
84 Kč / balení

Hyacint v lososové barvě.

765
RedDiamond2
Hyacint Red Diamond 5 ks
Předobjednávka - odesíláme koncem září (> 10 balení)
122 Kč / balení

Nádherný, tmavě karmínově červený, plnokvětý, extrémně vonící hyacint. Výborný pro pěstování v květináčích, ale i na záhoně.

762
SkyJacket3
108 Kč / balení

Nebesky modrý hyacint, krásně vonící.

807
SnowCrystal
Hyacint Snow Crystal 5 ks
Předobjednávka - odesíláme koncem září (6 balení)
119 Kč / balení

Sněhově bílý plnokvětý hyacint.

798
Woodstock
Hyacint Woodstock 5 ks
Předobjednávka - odesíláme koncem září (7 balení)
104 Kč / balení

Nebývale oblíbený hyacint s tmavým stonkem a sladce vonícími květy v barvě, která se vidí jen zřídka a kterou lze popsat jako tmavě fialovou s fialově růžovými okraji....

759
8 položek celkem